Centrum Psychoterapii RATIONAL

}

Pn. – Pt., 10 – 19

+48 577 985 769

gabinety@centrumrational.pl

Znany Lekarz

Kadra Centrum RATIONAL

mgr Joanna Stach
mgr Anna Tada-Hojniak

mgr Joanna Stach

Specjalizuje się w udzielaniu wsparcia psychologicznego i psychoterapeutycznego młodzieży od 16 roku życia oraz osobom dorosłym.

Jest absolwentką studiów psychologicznych, obecnie jest w trakcie 4-letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo–Behawioralnej pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Stowarzyszenia Psychologów Sądowych w Polsce.

Obecnie pracuje jako psycholog transportu w obszarze diagnozy i wsparcia psychologicznego kierowców i kandydatów na kierowców. Prowadzi również szkolenia w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz reedukacji związanej z używaniem środków psychoaktywnych.

Pomaga m.in w obszarze zespołu stresu pourazowego (po wpadkach komunikacyjnych i innych szczególnie trudnych zdarzeniach), zaburzeniach nastroju, zaburzeniach nerwicowych (w tym OCD), zaburzeniach lękowych, fobii społecznej, fobiach specyficznych, zaburzeniach snu. Wspiera osoby uzależnione, osoby z niską samooceną, obniżonym poczuciem własnej wartości, nieśmiałością.

Praca jest jej pasją, w której kieruje się otwartością, uważnością i empatią. Ważne jest dla niej stałe dbanie o własny rozwój, aby skutecznie i optymalnie wspierać pacjentów w tworzeniu „życia wartego przeżycia”.

Pozostali specjaliści

W swoich szeregach skupiamy doświadczonych, empatycznych i wyrozumiałych specjalistów z zakresu szeroko rozumianego zdrowia psychicznego, m.in.: psychologii, psychologii dziecięcej, psychoterapii poznawczo-behawioralnej, seksuologii.