Specjalizuje się w udzielaniu wsparcia osobom dorosłym.
Jest absolwentką psychologii, obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowym TERCOGNITIVA.
Doświadczenie zdobywała w Ośrodku Leczenia Uzależnień, na Oddziale Psychiatryczno-Rehabilitacyjnym w Szpitalu Klinicznym im. Józefa Babińskiego w Krakowie, a także w prywatnym Centrum Psychoterapeutycznym. Prowadziła również zajęcia z psychoedukacji oraz treningi relaksacyjne.
Pomaga m.in w obszarze zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju, niskiego poczucia własnej wartości, depresji, schizofrenii. Udziela wparcia w przypadku trudnych doświadczeń i sytuacji życiowych, pomaga w pracy ze stresem oraz w zakresie rozwoju osobistego i samoakceptacji.
Doświadczenie w pracy w korporacji pozwoliło jej zrozumieć stres i wiążące się z nim obciążenie, wynikające ze stawianych wymagań, presji czasu oraz nastawienia na osiągnięcie wysokich wyników.
Jest na bieżąco z nowymi publikacjami oraz stale rozwija i doskonali swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach z zakresu zdrowia psychicznego. Dodatkowo interesuje się technikami afirmacyjnymi i uważności, a także Terapią Schematów, Terapią Dialektyczno-Behawioralną (DBT) oraz Terapią Akceptacji i Zaangażowania (ACT).
Nurt poznawczo-behawioralny ceni ze względu na fakt, że jest oparty na nauce oraz, iż zakłada indywidualne podejście do pacjenta, co oznacza, że techniki w nim stosowane można dopasować do potrzeb i problemów danej osoby. W psychoterapii ważna jest dla niej również relacja terapeutyczna, czyli więź między terapeutą a pacjentem. Powinna ona opierać się na partnerstwie oraz współpracy i to pacjent jest ekspertem dla samego siebie. Ważne, by relacja ta była zbudowana na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa, empatii i zrozumieniu.